Úvodní stránka > Aktuality > Tříkrálové koledování

5.1.2019
Datum ukončení:
31.1.2019

„My tři králové jdeme k vám…“ se v sobotu 5. ledna 2019 neslo oběma obcemi, neboť probíhala tradiční Tříkrálová sbírka pořádaná pod záštitou Charity České republiky.

Ve Věžkách se koledníci vydali na cestu již úderem deváté hodiny ranní, aby stihli navštívit všechny domy. V mnohých z nich na nás čekalo vlídné přijetí, milé slovo a štědří dárci, díky kterým se v letošním roce opět podařilo překonat loňskou částku o více než dva tisíce korun. Celková výše obnosu z pokladničky ve Věžkách činí 13 211 Kč.

Tříkrálová koleda se v tento den linula také obcí Vlčí Doly, kde se v pokladničce nashromáždilo 2197 korun.

Vážení občané, děkujeme každému z Vás za finanční podporu na pomoc potřebným!

Poděkování patří také dětem, které s radostí přijaly role králů, jež se nebáli vyjít do zasněžených ulic našich obcí a zpívat „štěstí, zdraví vinšujem vám...“

Marie Krčmářová